Kontajnery

SKLADOVÝ KONTAJNER – malý

Typový rad skladových kontajnerov JOHNNY BOX sklad ponúka malý skladový kontajner s možnosťou uskladniť náčinie, náradie, drobné stroje aj teplotne citlivé materiály.

Detail

KANCELÁRSKY KONTAJNER S TOALETOU

Ďalší produkt z osvedčenej rady kancelárskych kontajnerov, ktorý nie je vďaka svojej flexibilite doposiaľ prekonaný. Teraz v kombinácii so sanitou a predsieňou.

Detail

SANITÁRNY KOMBINOVANÝ KONTAJNER

Ide o kombinovaný sanitárny kontajner s toaletami, pisoáre a sprchovými kútmi.

Detail

SANITÁRNY MINI KONTAJNER

Jedná sa o menší sanitárny kontajner s toaletami, pisoárom. Tento sanitárny kontajner kombinuje niekoľko prvkov dohromady. Sú to toalety, pisoáre, umývadlá. Je vybavený vlastným ohrevom vody, ktorý ľahko zaistí ideálny pracovný komfort. Uplatnenie nájde na stavbách a ďalej je vhodný pre menšie športové a kultúrne podujatia. Prívod vody zaisťuje štandardný 3/4“ vstup a vyžaduje odpad na mieste určenia.

Detail

KANCELÁRSKY KONTAJNER – malý

Veľmi obľúbený a osvedčený malý kancelársky kontajner vhodný pre stavebníctvo, priemysel, kultúrne podujatia aj krízové ​​situácie. Kontajnery sú spojiteľné a môžu byť stohovateľné. Na prianie zákazníka je možné kancelária vybaviť.

Detail

SKLADOVÝ KONTAJNER - veľký

Mnohostranne využiteľný typový rad skladových kontajnerov JOHNNY BOX sklad ponúka veľký kontajner s otváracou celou čelnou stranou pre uskladnenie čohokoľvek, aj teplotne citlivé materiály.

Detail

KANCELÁRSKE KONTAJNERY

Osvedčená rad štandardných kancelárskych kontajnerov vhodných pre stavebníctvo, priemysel, kultúrne podujatia aj krízové ​​situácie. Kontajnery sú spojiteľné a môžu byť stohovateľné. Na prianie zákazníka je možné kancelária vybaviť.

Detail

SANITÁRNE KONTAJNERY

Naše sanitárne kontajnery sú k dispozícii v rôznych veľkostiach so širokou ponukou možností vybavenia. Môžete si ich nechať inštalovať pri rôznych akciách, v podnikoch alebo na stavbách.

Detail

JOHNNY EVENT MAX

Veľkokapacitný kontajner so 14timi samostatnými kabínkami so splachovacou keramickou toaletou, odpadkovým košom a vlastným osvetlením.

Detail

KANCELÁRIA JOHNNY - malá

Malá kancelária s tromi veľkými oknami a dverami. Vďaka kvalitnej izolácii a elektrickému konvektoru možno použiť aj v zime. Ideálne na akcie alebo stavby. Kancelária je možné vybaviť na prianie zákazníka.

Detail

SPRCHOVÝ KONTAJNER JOHNNY

Sprchovací kontajner rozdelený na pánsku a dámsku časť, z ktorých každá je vybavená tromi sprchovými kútmi a dvoma umývadlami.

Detail

ĽAHKÝ SKLADOVÝ KONTAJNER JOHNNY

Moderný ľahký skladový kontajner JOHNNY ponúkame v piatich základných rozmeroch a je možné ho zakúpiť alebo dlhodobo či krátkodobo prenajať. Vybavenie je možné podľa priania zákazníka.

Kontajner je možné dodať aj v rozloženom stave.

Detail

PRESKLENÉ ŠTÚDIO

Presklené štúdio, s ktorým budete mať akciu neustále pod kontrolou. Perfektný do priestoru cieľa športové podujatia alebo ako zázemie kultúrne akcie. Vybavenie štúdia je možné na želanie zákazníka.

Detail